Smartzoom 5 to inteligentny mikroskop cyfrowy – idealny do aplikacji kontroli jakości w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu. Szybki i łatwy w konfiguracji w pełni zautomatyzowany, wyposażony w dedykowane komponenty, szybki tryb pracy dla próbek tego samego typu – analiza.

Inteligentny projekt

  • Twój Smartzoom 5 zawiera wysoce inteligentne technologie zapewnianiające, jakość i pozwala na kontroli jakości (QA / QC).
  • Twój mikroskop cyfrowy jest dostarczany z wieloma zintegrowanymi komponentami: silnik optyczny łączy w sobie trzy funkcje – zoom, kamerę przeglądową i oświetlenie współosiowe w jednym komponencie.
  • Twój Smartzoom 5 zawsze zna stan wszystkich głównych komponentów i automatycznie koryguje zmiany komponentów.

 

 

Inteligentny przepływ pracy

  • Twój Smartzoom 5 wyposażony jest w tryb nagrywania w trybie makro, aby zwiększyć przepływ pracy dla powtarzających się analiz próbek tego samego typu krok po kroku.
  • Zintegrowany graficzny interfejs użytkownika QA / QC łączy się z kontrolą gestów, aby zapewnić bezproblemowy obieg pracy

Ustawienia i ulepszenia obrazu pomagają uzyskać najlepszy obraz. Wiele algorytmów obrazu umożliwia automatyczne pomiary.

 

PLIKI DO POBRANIA
Smartzoom-5-Quick-Start
Smartzoom_rel2_1
Metals_Solution_Overview
Industrial_routine_solutions_brochure
Automotive-Brochure_rel1-0

 

FORMULARZ KONTAKTOWY